TRANCEFUSION – TISKOVKA – OTÁZKY

TRANCEFUSION – TISKOVKA – OTÁZKY

BTL Agency uvádí :

TRANCEFUSION

Sobota 30. 4. 2011 , 19:15 otevření Paláce a start programu, 06:00 konec

Průmyslový palác (pravé křídlo), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

DJs: ATB (D),  Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)

Guest: Emma Hewit (AUS) – live a mnoho dalších vystupujících

TRANCEFUSION WARM UP

Pátek 11. 3. 2011 , 21:30 – 06:00, Ostrava – FABRIC

Sobota 12.3.2011, 21:30-06:00, Praha – SaSaZu

DJs: Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ), Michael C (CZ)

VAŠE OTÁZKY, NAŠE ODPOVĚDI

V poslední době nám pokládáte spoustu otázek, zaznamenali jsme i mnoho rozmanitých dotazů  na různých diskusních fórech, proto jsme se rozhodli vybrat nejčastější z nich a odpovědět vám na ně.

Jak velký je Průmyslový Palác a jaká bude kapacita prostoru?

Pronajaté prostory, které budou k dispozici pro Trancefusion čítají přes 6000 m². Budou se skládat z hlavního sálu (pravého křídla) a rozlehlého foyer. Kapacita prostor pro samotnou akci je odhadována na cca 7000 osob.

Jak bude celý prostor pro akci navržen?

Zhruba za dva týdny vám přineseme 3D vizualizace všech prostor, stage, barů, VIP prostor apod.

Jak to bude na akci vyřešené s toaletami a šatnami?

V Průmyslovém Paláci jsou v podzemí k dispozici rozsáhlé toalety i šatny přístupné po širokých schodištích z centrálního foyer. Obojí jsou dimenzovány pro kapacitu dvou křídel  Průmyslového paláce, tudíž pro dvojnásobně větší prostor, než bude k dispozici pro Trancefusion.  Nemusíte se tedy obávat chemických mobilních toalet ani situace, že by nebylo kam odložit svršky. Toalety budou po celou noc samozřejmě uklízeny. Šatny budou dostatečně personálně zabezpečeny.

Bude se moci v hlavním sále kouřit?

Kouření bude povoleno pouze ve vyhrazených prostorech. V hlavním sále (pravém křídle) bude kouření zakázáno z bezpečnostních i hygienických důvodů. Chceme v tomto směru kopírovat to, co je dnes všude ve světě na akcích podobného typu běžné. Ve foyer bude k dispozici rozlehlá kuřárna s barem a bistro stolky, takže kuřáci nemusí mít obavy, že budou vyhnáni ven nebo do stanů.

Jak bude vyřešeno ozvučení prostoru, aby byl zvuk kvalitní?

Jako hlavní zvukový systém bude použit L Acoustic, jež bude nastaven pro daný prostor kvalifikovaným systémovým technikem z Německa. Vzhledem k celkové délce prostoru bude pro větší srozumitelnost a kvalitu zvuku hlavní PA doplněno o další delay zvukový systém. Prostor bude navíc akusticky vytlumen dekoracemi a závěsy.

Kolik bude na akci barů a bude možnost se na akci i najíst?

Celý prostor bude pokryt dostatečným množstvím barů, aby byli uspokojeni a rychle obslouženi všichni návštěvníci. Na TRANCEFUSION zažijete i naprostou novinku v podobě centrálního baru uprostřed taneční plochy, který bude přístupný ze všech stran, tudíž se návštěvníci před podiem a uprostřed parketu nebudou muset prodírat přes celou plochu. Stejně tak ve foyer bude možnost se občerstvit u barů, zde budou navíc vybudovány i stánky se studenými i teplými pokrmy.

Akce bude trvat více jak 10 hodin, bude možnost si tam i někde sednout a chvíli odpočinout?

Nad touto otázkou jsme se dlouho zamýšleli a věřte, že chceme našim návštěvníkům nabídnout kromě skvělé párty i možnost odpočinku. Prostory v hlavním sále ale i ve foayer skýtají mnoho možností, kde vybudovat různé relaxační a game zóny. Chceme mít hodně míst, kde si hosté budou moci v klidu sednout a nabrat tak síly na další taneční maraton. Této otázce budeme věnovat opravdu velkou pozornost.

Bude možné na akci zakoupit i nějaké upomínkové předměty?

Ano, na TRANCEFUSION bude také náš stánek s upomínkovými předměty, které budou mít s párty souvislost. Návštěvníci budou mít možnost si na místě zakoupit plakáty, klíčenky, samolepky a několik druhů triček s různými motivy a v různých barvách. Předpokládáme, že v průběhu března bude v provozu na našem webu shop, kde bude možné si tyto předměty zakoupit ještě před samotnou párty.

TRANCEFUSION – MAGIC .

Po této noci budete jako znovuzrození!

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/trancefusionparty

Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz

Klasická vstupenka –  990 Kč a 1190 Kč.

GOLDEN VIP 1890 Kč a 2290 Kč. DIAMOND VIP 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.

Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek

Vstupenky na WARM UP od 220 Kč.  OSTRAVA FABRIC http://bit.ly/TrancefusionFABRIC

PRAHA SaSaZu http://bit.ly/TrancefusionSaSaZu

Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

>> Facebook Komentáře >>

ALF e-shop